Disney Generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Homok utca 38.
Homok utca 38. EmptyVas. Okt. 07, 2018 4:40 pm by Claire Lightwood

» Utak, utcák
Homok utca 38. EmptyVas. Aug. 05, 2018 8:23 pm by Ariel Deepsea

» Hírek
Homok utca 38. EmptySzer. Júl. 11, 2018 11:09 am by Don "Zordon" Whittaker

» Ariel Deepsea
Homok utca 38. EmptySzer. Júl. 11, 2018 10:13 am by Don "Zordon" Whittaker

» Claire Lightwood
Homok utca 38. EmptySzer. Júl. 11, 2018 10:07 am by Don "Zordon" Whittaker

» Általános csevegő
Homok utca 38. EmptyKedd Júl. 10, 2018 8:11 pm by Claire Lightwood

» Történet: Enyém a Föld!
Homok utca 38. EmptyCsüt. Júl. 05, 2018 9:34 pm by Don "Zordon" Whittaker

» Whittaker torony
Homok utca 38. EmptyKedd Júl. 03, 2018 9:59 pm by Don "Zordon" Whittaker

» Kocoum Tafoya
Homok utca 38. EmptyHétf. Júl. 02, 2018 3:34 pm by Don "Zordon" Whittaker

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Vas. Júl. 01, 2018 1:56 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Homok utca 38.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Don "Zordon" Whittaker
Admin
Don

Karakter : Zordon
Kor : 44
Foglalkozás : Cégvezető
Előtörténet : long live the king

Homok utca 38. Empty
TémanyitásTárgy: Homok utca 38.   Homok utca 38. EmptyHétf. Aug. 13, 2018 7:54 am

Ariel Deepsea és Claire Lightwood tengerre néző lakása.
Vissza az elejére Go down
Claire Lightwood

Claire Lightwood

Kor : 29
Foglalkozás : Színésznő, diák, bártender
Előtörténet : Claire

Homok utca 38. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homok utca 38.   Homok utca 38. EmptyVas. Okt. 07, 2018 4:40 pm

- Jó, akkor hagyok egy kis kezdeti előnyt, hogy nyugodt szívvel szidhasson még, ne csak a bajsza alatt kelljen elmorognia a jelenlétemben.
*Vigyorgok, mint a vadalma, láthatóan nem veszem a szívemre Sebastian morgolódását ellenem. Igazából tudom, hogy leginkább az bántja, hogy Ariel kirepül – ha nem is messzire – a családi fészekből és emiatt a Polgármester úr aggódni fog, márpedig a néha kissé karótnyelt alkalmazott egyik életcélja, hogy főnöke elégedett legyen. És nem csak Sebastian munkájával, hanem úgy általában az élettel. Nem kétséges, ő az alkalmazottak gyöngye.
Korábban még megremegett a térdem Sebastian megrovó pillantásaitól, mára viszont már valamiféle bizarr  jóérzéssel tölt el és már-már keresem az alkalmat a rövid találkozókra csak hgy jót derülhessek szegény derék ember kínlódásán. Úgy érzem ez majd egyszer visszacsap még és bűnhődni fogok rosszaságom miatt, habár soha nem bosszantom szánt szándékkal, sőt igazából mindig udvarias vagyok vele… saját magát bosszantja fel. Most is azért megyek majd Ariel után, hogy segítsek felcuccolni nekik.
- Már ott parkolnak a szobám előtt.
*Intek az imént kiválasztott és immár hivatalosan is számára dedikált szoba felé, miközben Ariel szobaajtajának dől és figyeli az elmélyült kicsomagolás művészetét.*
- Ha elég sokáig maradunk itt, elképzelhető, hogy a következő költözésig összejön még egy bőröndnyi cucc… de ahhoz talán elkél egy évtized is.
*Ez a szokás igencsak belém csontosodott, nem tudom valaha „kinövöm”-e. Persze praktikus lehet ha egyszer saját lakásom lesz, nem kell a sok cucc miatt nagyobbat választanom, de addig még akár több évtized idő is eltelhet.
Félrebiccentett fejjel figyelem közben, mi kerül elő a papírtekercsből. Még nem akaródzik elkezdenem a kicsomagolást, majd Sebastian érkezése után, szeretem egy lélegzettel megcsinálni a kipakolást, ezért téblábolok még mindig. A meglepetésre aztán elkerekednek a szemeim…*
- Izé, tőlem.. valamilyen kollázst emlegettek, amit neked szántak búcsúajándékképp.
*Tekintetemet le sem veszem a plakátról és nem csak a méret miatt varázsol el az ajándék. Ami tulajdonképpen tényleg egy kollázs, csak nem az a fajta, amire kapásból gondoltam idáig.*
- Tudtam, hogy jófej nővéreid vannak, de nem gondoltam, hogy ennyire. Mondtam már, hogy örökbefogadnám a családodat?
*Jegyzem meg, ahogy körbe fordulok, egyértelműen a nappaliban van helye, méretéből adódóan két falrész jöhet szóba, de én arra bökök, amelyik „útba” esik kifelé menet, hogy minden induláskor ott legyen doppingnak.*
- Szerintem oda, mit gondolsz? Így minden induláskor láthatjuk… a vizsgaidőszakban mindenféleképp jól fog jönni… ha csak vajért ugrunk le a közértbe, hát akkor se árthat egy kis önbizalom löket, ki tudja nem futunk-e össze leendő férjünkkel a tejtermékek hűtőpultja előtt.
Vissza az elejére Go down
 
Homok utca 38.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Disney Generation :: Játéktér - Briar Glen :: Lakóházak-