HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Homok utca 38.
Vas. Okt. 07, 2018 4:40 pm by Claire Lightwood

» Quasimodo Frollo (nincs kész)
Hétf. Aug. 13, 2018 9:15 am by Quasimodo

» Clopin Trouillefou (készül)
Csüt. Aug. 09, 2018 3:32 pm by Clopin Trouillefou

» Utak, utcák
Vas. Aug. 05, 2018 8:23 pm by Ariel Deepsea

» Hírek
Szer. Júl. 11, 2018 11:09 am by Don "Zordon" Whittaker

» Ariel Deepsea
Szer. Júl. 11, 2018 10:13 am by Don "Zordon" Whittaker

» Claire Lightwood
Szer. Júl. 11, 2018 10:07 am by Don "Zordon" Whittaker

» Általános csevegő
Kedd Júl. 10, 2018 8:11 pm by Claire Lightwood

» Történet: Enyém a Föld!
Csüt. Júl. 05, 2018 9:34 pm by Don "Zordon" Whittaker

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Vas. Júl. 01, 2018 1:56 pm-kor volt itt.

Share | 

Clopin Trouillefou (készül)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Clopin Trouillefou

Kor : 25
Foglalkozás : Diák

TémanyitásTárgy: Clopin Trouillefou (készül)   Csüt. Aug. 09, 2018 3:32 pm

Név: Clopin Trouillefou

Nem: férfi

Születési hely, idő: Bredon, 1993.04.01. aztán a dátum.

Kampány és karakter: Notre Damei toronyőr – Clopin Trouillefou

Külső tulajdonságok: 183 cm-es nyúlánk, ruganyos testalkatához kellően szálkás izomzattal rendelkezik. Mélyfekete szemeit hosszú, markáns szemöldök – bronzbarna arcát pedig hosszú sötétbarna haj keretezi. Markáns orrát és jellegzetes arccsontját olykor kisfiús mosolya lágyítja. Leginkább sötét színű ruhákat hord, kedveli a bohém stílusú darabokat is. Ujjait legtöbbször gyűrűk díszítik, a nyakában számtalan nyaklánc és csuklóján megannyi bőrdarab lóg.

Belső tulajdonságok: Gyerekkorom óta könnyen ment a barátkozás, annak ellenére, hogy idegenekkel szemben nem vagyok egy szószátyár típus mindig is rengeteg spanom volt. Persze mindenkivel nem jöhetek ki, úgyhogy volt pár balhém is ahogy az lenni szokott. Általában nem riadok vissza húzóssabb szituációktól, mindig elérem amit akarok. Sosem adom fel legyen szó a saját vágyaimról vagy a barátaim becsületének megvédéséről. Jó emberismerő vagyok ezért jövök ki olyan jól a földlakókkal. Szabadidőmben eleinte folyton rajzoltam majd ráleltem a bőrbe fecskendezett tintában rejlő csodákra. Ember, no az a valami ha maradandót akarsz alkotni. Egész jól bírom a fájdalmat és a piát, olykor elfüstölök egy-egy szál cigit is. Erősségem az emberismeretemen kívül, hogy jól leplezem az érzéseimet és ezáltal könnyen uralkodok az általuk okozott fizikai elváltozásokon, ezt a határozottságom csak tetézi. Gyengeségemnek mondható, hogy nehezen engedem el a szeretteimet és többnyire teljesen túlvállalom magam, emiatt keveset alszom és folyton fáradt vagyok – néha képtelen helyeken és időben ér az álom. Azt hiszem kicsit megalomániás is vagyok, a szüleim sosem kontroláltak – ezért a határaimat valahol messze elmosta a jólét és a pénz.

A legfontosabb dolog számomra: a szabadság.

Hogy mitől félek? Attól, hogy megfosztanak a szabadságomtól legyen szó az alkotásról vagy a fizikai testről. Elvégre nincs szomorúbb látvány egy röpképtelen madárnál…

Foglalkozás: Diák

Történet: 
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Clopin Trouillefou (készül)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal